Mapa porozumień na rok 2021 - Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze

• Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie Strefy I - W ramach porozumienia Strefy I członkowie Okręgu PZW w Zielonej Górze wędkują bez dodatkowych opłat. Warunkiem wędkowania na wodach Strefy I jest WYKUPIONA SKŁADKA PEŁNA W MACIERZYSTYM OKRĘGU ORAZ POBRANIE BEZPŁATNEGO ZEZWOLENIA.

• Okręg PZW w Bydgoszczy - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie obustronne: Członkowie Okręgu PZW w Zielonej Górze doplata: wody górskie i nizinne 125 zł, Członkowie Okręgu PZW w Bydgoszczy dopłacają: 115 zł wszystkie wody z środkami pływającymi, 92 zł wszystkie wody bez środków pływających

Dopłata na wody górskie i nizinne: 125 zł

• Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Gdańsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie obustronne: Członkowie Okręgu PZW w Zielonej Górze doplata: wody nizinne 83 zł, wszystkie wody 122 zł, Odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami dopłacają 47 zł wody nizinne oraz 66 zł na wszystkie wody. Członkowie Okręgu PZW w Gdańsku dopłacają: 115 zł wszystkie wody z środkami pływającymi, 92 zł wszystkie wody bez środków pływających, Odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami dopłacają 5 zł na wszystkie wody z środkami pływającymi

Dopłata na wody nizinne: 83 zł, wody górskie i nizinne: 122 zł

• Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie Gorzów Wlkp. (nie dotyczy Pliszki i Ilianki – zasada wzajemności): Jednolite składki okresowe na wody w obu okręgach: · Za 1 dzień z brzegu i z lodu 10 zł · Za 3 dni z brzegu i z lodu 15 zł · Za 7 dni z brzegu i z lodu 20 zł Dopłata do środków pływających Okręg w Zielonej Górze 23 zł, w okręgu w Gorzowie Wlkp. 25 zł na cały rok. Opłata roczna na jedną wybraną wodę z 50% zniżką (45 zł na wody Okręgu w Zielonej Górze i 55 zł na wody Okręgu w Gorzowie Wlkp.)
  • Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie obustronne: Członkowie Okręgu PZW w Zielonej Górze doplata: wody górskie i nizinne 90 zł, Członkowie Okręgu PZW w Kaliszu dopłacają: 115 zł wszystkie wody z środkami pływającymi, 92 zł wszystkie wody bez środków pływających

Dopłata na wody górskie i nizinne: 90 zł