Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Mapa porozumień na rok 2021 - Okręg PZW w Jeleniej Górze

 • Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW Nadnoteckiego w Pile. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2021 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 100,00 zł w Okręgach będącymi stroną Porozumienia.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 100 zł

 • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Elblągu. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2021 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości:

  Dopłata na wody górskie i nizinne: Dla członków Okręgu PZW w Kaliszu wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 100,00 zł; dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Kaliszu: 90,00 zł

 • Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2021 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 100,00 zł w Okręgach będącymi stroną Porozumienia.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: 100 zł

 • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Legnicy. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2021 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości:

  Dopłata na wody górskie i nizinne: Dla członków Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 100,00 zł, dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim: 80,00 zł.

 • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2021 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód:

  Dopłata na wody górskie i nizinne: • członkowie Okręgu PZW w Jeleniej Górze wnoszą składkę w wysokości: 80,00 zł • członkowie Okręgu PZW w Sieradzu wnoszą składkę w wysokości: 100,00 zł

 • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Słupsku. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Dla członków Okręgu PZW w Szczecinie wędkujących na wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 75,00 zł - składka pełna ulgowa dotyczy wędkowania na wszystkich wodach z brzegu i ze środków pływających (w przypadku wód dopuszczonych do amatorskiego połowu ryb ze środków pływających). Członkowie Okręgu PZW w Szczecinie odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami są zwolnieni z wnoszenia składek na zagospodarowanie i ochronę wód Okręgu PZW w Jeleniej Górze.

  Dopłata na wody nizinne: Dla członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze wędkujących na wodach Okręgu PZW w Szczecinie: 75,00 zł – składka niepełna ulgowa nizinna (na wody nizinne – na dwie wędki lub spinning – z brzegu);, wody górskie i nizinne: 93,00 zł – składka niepełna ulgowa górska (wody krainy pstrąga i lipienia – na dwie wędki lub spinning z brzegu, obejmuje także wody nizinne); 20,00 zł – składka pełna dla odznaczonych złotą odznaką z wieńcami – wody nizinne i wody krainy pstrąga i lipienia (na dwie wędki lub spinning + łódź i trolling).

 • Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Wałbrzychu. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne. Obowiązuje posiadanie aktualnych składek członkowskich w macierzystym Okręgu. Obowiązuje limit zezwoleń: 20 sztuk. Zezwolenia do pobrania wyłącznie w biurze ZO.
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Zielonej Górze. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)
 • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW we Wrocławiu. Z porozumienia korzystają osoby, które posiadają wniesione składki członkowskie w macierzystym Okręgu, w tym składkę członkowską pełną na ochronę i zagospodarowanie wód. Porozumienie na wszystkie wody ogólnodostępne (STREFA I)

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii