Mapa porozumień na rok 2021 - Okręg PZW w Siedlcach

• Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 100 zł (wody nizinne) lub 112 zł (wody nizinne i górskie). Członkowie Okręgu PZW w Legnicy wnoszą składkę w wysokości 75 zł (wody nizinne) lub 125 zł (wody nizinne i górskie).

Dopłata na wody nizinne: 100, wody górskie i nizinne: 112

• Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 90 zł. Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” zwolnieni są ze składki członkowskiej na zagospodarowanie i ochronę wód. Członkowie Okręgu PZW w Częstochowie wnoszą składkę w wysokości 125 zł. Członkowie Okręgu PZW w Częstochowie odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” wnoszą składkę w wysokości 70,00 zł.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 90

• Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 100 zł. Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” zwolnieni są ze składki członkowskiej na zagospodarowanie i ochronę wód. Członkowie Okręgu PZW w Katowicach wnoszą składkę w wysokości 125 zł. Członkowie Okręgu PZW w Katowicach odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” wnoszą składkę w wysokości: na wody nizinne - 30,00 zł. na wody nizinne i górskie - 70,00 zł.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 100

• Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Koszalinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 140 zł. Tylko na wody nizinne – 120 zł. Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” wnoszą składkę w wysokości: na wody nizinne - 82,00 zł; na wody nizinne i górskie - 92,00 zł. Członkowie Okręgu PZW w Koszalinie wnoszą składkę w wysokości 125 zł. Tylko na wody nizinne – 75 zł. Członkowie Okręgu PZW w Koszalinie odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” wnoszą składkę w wysokości: na wody nizinne - 30,00 zł; na wody nizinne i górskie - 70,00 zł.

Dopłata na wody nizinne: 120, wody górskie i nizinne: 140

• Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 120 zł. Członkowie Okręgu PZW w Legnicy wnoszą składkę w wysokości 125 zł.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 120

• Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Olsztynie - porozumienie na wody nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 120 zł. Członkowie Okręgu PZW w Olsztynie wnoszą składkę w wysokości 75 zł.

Dopłata na wody nizinne: 120

• Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Radomiu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Skierniewicach - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody nizinne

• Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody nizinne

• PZW Okręg w Białej Podlaskiej - porozumienie na wody nizinne

• PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 110 zł. Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” wnoszą składkę w wysokości 20,00 zł. Członkowie Okręgu PZW we Wrocławiu wnoszą składkę w wysokości 125 zł. Członkowie Okręgu PZW we Wrocławiu odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” wnoszą składkę w wysokości 40,00 zł.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 110

Zdjęcia z galerii