IX MEMORIAŁ STANISŁAWA BĄKA 24.08.2024 r.

Joanna Skrzypczak

"PAMIĘĆ TO OKNO PRZEZ KTÓRE MOŻEMY CIĘ ZOBACZYĆ" "NIE JESTEŚ JUŻ TAM , GDZIE BYŁEŚ, ALE JESTEŚ WSZĘDZIE TAM, GDZIE MY JESTEŚMY"

Powiadom znajomego:

Dnia 24 sierpnia 2024 roku odbył się IX Memoriał Pamięci byłego Prezesa Koła PZW Szczaniec Stanisława Bąka. Zawody odbyły się jak co roku na stawach powapiennych w Jordanowie. Zgromadzonych uczestników i gości spotkania przywitał Prezes Koła Pan Robert Tomczak. Uczczono minutą ciszy pamięć kolegi Stanisława oraz tych wędkarzy, którzy odeszli. W zawodach wzięła udział rodzina, członkowie Koła PZW oraz zaproszeni goście. Mieliśmy przyjemność gościć Panią Bronisławę Ignatowicz, członków Koła PZW Sieniawa oraz Wójta Gminy Szczaniec. Rywalizację rozpoczęto o godz. 8 a zakończono o godz. 11. Zawody odbyły się w miłej rodzinnej atmosferze. Nagrodzono najlepsze wyniki połowów i wręczono dla wszystkich pamiątkowe statuetki. Na koniec wszyscy uczestnicy i goście udali się na poczęstunek. Ogromne podziękowanie składamy Państwu Ignatowicz, Sklepowi Wędkarskiemu „PHU Kama”, Wójtowi Gminy Szczaniec Panu Maciejowi Sieńkowskiemu oraz rodzinie Staszka za ufundowanie nagród.

Klasyfikacja młodzieżowa:

1. MARTYNA RAKOWSKA – 1365 pkt.
  2. JAKUB WIEDOROWICZ – 840 pkt.
  3. MICHAŁ WIERZBICKI – 710 pkt.
  4. PAWEŁ CZECH – 640 pkt.
  5. MATEUSZ SKRZYPCZAK – 630 pkt.
  6. KACPER KOKOCIŃSKI – 325 pkt.

Klasyfikacja dorosłych:

1. RAFAŁ HYPTA – 2980 pkt.
  2. ROBERT TOMCZAK – 2960 pkt.
  3. MAREK BIENIAS – 2480 pkt.
  4. JAN JOŚKO –  2265 pkt.
  5. JERZY KAZIMIERCZAK – 1780 pkt.
  6. MIECZYSŁAW BUDZIŃSKI – 1670 pkt.

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!!!

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.