Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozstrzygnięcie ofert na Druk zezwolenia na amatorski połów ryb z rejestrem na rok 2017

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 4 listopada 2016 roku na Druk zezwolenia na amatorski połów ryb z rejestrem na rok 2017, PZW Okręg w Zielonej Górze dziękuje wszystkim zainteresowanym firmom za złożenie ofert cenowych.

 

Termin składania ofert upłynął 14 listopada 2016 r.

 

W dniu 14 listopada 2016 r., zebrała się komisja w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. Do biura Okręgu wpłynęły 3 oferty w terminie. Wszystkie spełniały wymagane kryteria. Komisja dokonała oceny na podstawie kryterium wyboru oferty ustalonego w zapytaniu ofertowym.

 

Za najlepszą uznano ofertę firmy Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o.

 

BG

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • rybak1978 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  Mylicie się obaj Koledzy. Decyzję o rezygnacji może podjąć tylko Krajowy Zjazd Delegatów, gdyż to właśnie on podjął decyzję o wprowadzeniu rejestru połowów w całym PZW. Można sobie odnaleźć w internecie "Uchwałę XXVII Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Wędkarskiego z dnia 26 października 2001 r. w sprawie kierunków i zasad działania Polskiego Związku Wędkarskiego w latach 2001 - 2005" a tam w Dziale II zatytułowanym "Gospodarka na wodach" znajdziemy punkt 1 i podpunkt 5, a w nim zapis: "(...) wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2003 r. we wszystkich okręgach , w wodach o szczególnej presji wędkarskiej , obejmującej gatunki reofilne , drapieżne i łososiowate, rejestracji połowów wędkarskich w ramach realizacji wniosków pokontrolnych NIK , co powinno zapewnić zbilansowanie rybostanów w głównych akwenach użytkowanych przez PZW . Materiały instruktażowe i sposób dokumentowania połowów opracuje Biuro ZG PZW."
  W związku z powyższym uchwała naszego Zarządu Okręgu w sprawie zwolnienia z rejestracji połowów osób, które ukończyły 65 rok życia to bubel, który w żadnym razie nie ma mocy obowiązującej. Osoby, które stosują się do niej i nie prowadzą rejestru narażają się na sankcje prawne.

 • becik_23 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  Piotr63 decyzję o rezygnacji z rejestru połowu może podjąć Okręgowy Zjazd Delegatów, a ten zbierze się w połowie przyszłego roku. Do tego czasu, niestety, nadal obowiązują rejestry.

 • piotr63 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  piotr63

  Przecież miało już nie być rejestru połowu w 2017 roku .Po co ten rejestr skoro ryb nie ma!!!!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin