Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zakaz wędkowania – Żwirownia Stary Raduszec – do 30.11.2021 r.(włącznie)

Ze względu na prace modernizacyjne ciężkim sprzętem nadbrzeża łowiska oraz zarybienie na wniosek opiekuna wody na zbiorniku Żwirownia Stary Raduszec przedłużono zakaz wędkowania.


Zakaz obowiązuje do 30.11.2021 r. (włącznie).

Aktualizacja 24.11.2021 r.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • zamekeureki Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

  zamekeureki

  Mistrzu który krytykujesz mój komentarz o wielu rzeczach chyba o mnie nie wiesz. Wiosna to ja jeździłem na zwirownie sprawdzać czy po zarybieniach nikt nie kłusuje. To ja wbiłem kilka lat temu tabliczkę na grobli nie PZW, bo miałem dosyć z dziećmi i żona sprzątania syfu co chwile, więc nie pisz tu takich wypocin. Jeśli jesteś ciekawski i niedowiarek to spójrz na mój profil na fb. Lewandowski Daniel, brodaty taki. Nie pisz mi tu takiego syfu!

 • wedkarzkr Data dodania: 10 dni temu Oceń: 0 + / -

  Kto pyta nie błądzi przyjeżdża się od lat na syf który był !!! Ale chętnego do pracy to niema by ogarnąć łowisko i kulturalnie powędkować! Tylko lament po kilkanaście kilometrów przejechałem najlepiej wykorzystać akwen zarybiony by sobie połapać. Pod koniec tygodnia było zarybienie i jak widać ciężki sprzęt pracował w koło akwenu by zrobić dostęp dla wędkarzy każdy powinien to zrozumieć a nie się czepiać byle gówna!!!!!

 • zamekeureki Data dodania: 11 dni temu Oceń: 0 + / -

  zamekeureki

  Moje pytanie brzmi następująco. Dlaczego nikt nie informuje na stronie że zakaz został przedłużony do 30.11.2021? Przejeżdżam kilometry autem żeby posiedzieć na zbiorniku na który przyjeżdżam od lat, wiedząc że strony że zakaz obowiązuje do 20.11. a tu niespodzianka, bo komuś się nie chce dokonać wpisu na stronie. Wiosną było podawane na bieżąco a teraz co? Brak czasu?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin