Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Przyjmowanie terminarzy do rejestru zawodów na wodach PZW Okręg w Zielonej Górze

 

Informujemy, że na podstawie uchwały nr 05/12/2021 z dnia 17 grudnia 2021 r. pierwszeństwo w przyjmowaniu do rejestru zawodów na wodach PZW Okręg w Zielonej Górze będzie od opiekunów wód. Koło jako opiekun wody może zgłosić poza kolejnością 3 zawody na wodach, którymi się opiekuje i te zawody będą wprowadzane jako pierwsze. Dodatkowo poza zawodami na swojej wodzie koła mogą zgłosić 7 zawodów do terminarza. Pierwszeństwo w przyjęciu do rejestru zawodów będą miały koła, które miały na pierwszych zawodach spławikowych lub spławikowo/gruntowych w sezonie 2021 największą liczbę osób startujących. Kolejność zgłoszenia zawodów nie będzie brana pod uwagę. Ilość uczestników podczas pierwszych zawodów zostanie zweryfikowana przez Biuro Zarządu na podstawie protokołów z zawodów dostarczonych do księgowości.

 

Zgłoszenie przez koło terminarza zawodów odbywać będzie się na drukach z załącznika przesłane pocztą elektroniczną na adres sport@pzw.zgora.pl,  dostarczone osobiście lub pocztą tradycyjną na adres Biura Zarządu Okręgu w Zielonej Górze. Należy przesłać tylko 7 zawodów + dodatkowo 3 (jako opiekun) i nie więcej. Na drukach należy zaznaczyć zawody jako opiekun wody.

 

Pierwszy terminarz (7+3) należy przesłać do 21 stycznia 2022 r. Po tym terminie nastąpi wprowadzanie zawodów do rejestru i sukcesywny kontakt z kołami w sprawie dodatkowych szczegółów lub wyjaśnień. Po przesłaniu drogą mailową i nieuzyskaniu potwierdzenia otrzymania wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny na nr 68 453 73 33  w celu potwierdzenia dostarczenia wiadomości.

 

Po przyjęciu i wprowadzeniu terminarzy (7+3) od wszystkich przyjmowane będą pozostałe terminy.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.