Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Kolejne zatrzymania sieci kłusowniczych

Podczas ostatniego weekendu doszło do kolejnego ujawnienia sieci kłusowniczych. Strażnicy namierzają już osoby, które mogły dopuścić się procederu.

strażnicy

Z dużą satysfakcją informujemy, że w niedzielę 10.11. dzięki powiadomieniu telefonicznemu od lojalnego i uczciwego wędkarza o zastawionej sieci kłusowniczej, wyjechał patrol interwencyjny społecznych strażników rybackich grupy zielonogórskiej wspólnie z funkcjonariuszami Policji.

W ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia strażnicy zajechali we wskazane miejsce, a było to na Odrze w okolicach Nietkowa, i tam odnaleźli w wodzie zastawioną sięć kłusowniczą. Postanowiono poczekać na kłusownika.

Niestety po kilkugodzinnej zasadzce właściciel sieci się  nie pojawił, a zapadający zmierzch zmusił strażników w asyście policjantów do wyjęcia sieci z wody. Po podjęciu sieci okazało się, iż jest to aż 100 metrowa sieć, w której znajdowało się już kilka okazałych ryb, klenie, jaź i leszcz, które w doskonałej kondycji wróciły do Odry.

Są to kolejne uwolnione z sieci kłusowniczej ryby, które być może dadzą dużą satysfakcję wędkarską, komuś kto je zatnie na wędce.

Warto zaznaczyć, iż policjanci wspólnie ze społecznymi strażnikami rybackimi w toku przeprowadzonych czynności, również dzięki uczciwym wędkarzom, wytypowali wstępnie osoby mogące być właścicielami tejże sieci, także zapewniamy, że żaden kłusownik spać spokojnie nie będzie.

                                                                                                   (SSR, ds)

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • K Grzegorz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 2 + / -

  sesilka

  Zero tolerancji kłusolom.Karać,karać ,karać to i tak zamało za czyny których się dopuszczają wobec szanujących RAPR czyż nie tak? Ich nie obowiązują ilości ,okres ochronny ,regulamin a kary wprost małe do czynu .Śmieją się z kar ,bo są tak śmieszne a innych to znaszy większość z Nas po kieszeni bije ,bo z roku na rok koszta opłat za wędkowanie w górę a efekty każdy wie jakie czyż nie tak?Po złapaniu takich kłusoli powinni pokazać fotki w tv czy int i podać co zrobili a nie w ukryciu pisać i tyle.Tyle złapali już i jakoś cicho po postępowaniu czy to normalne? Stop kłusolom złapany,ukarany podany do wiadomości co zrobił ,pokazany może wtedy zmądrzeją choć wątpię.Gratuluję Wam SSR oby więcej tak bezpiecznych i udanych akcji.Pozdrawiam Wszystkich miłośników wędkarstwa połamań kija Wam życzę.Czy kłusoli powinni ujawniać w tv,int co Wy na to Wędkujący?

 • marek_sz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 4 + / -

  Spokjnie z tymi brawami, główny winowajca nie pojawił się...niestety, a wtedy było by z czego się cieszyć! Dobrze, że udało się ryby uratować, no i sieci zarekwirować.

 • Robert Data dodania: 8 lat temu Oceń: 5 + / -

  trebor123

  Brawo panowie. Tępić kłusoli

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin