Mistrz Polski Spinning Brzeg - GRATULACJE.

Ogłoszenie!

Mamy zaszczyt ogłosić, że nowym mistrzem Polski w dyscyplinie: Spinningu z brzegu został Łukasz Doering .
Po świetnej i zaciętej rywalizacji z innymi zawodnikami, udało mu się zdobyć najwyższe miejsce na podium i tym samym zasłużyć na tytuł mistrza.
Gratulujemy zwycięstwa oraz ogromnego wysiłku i determinacji, jakie włożył w przygotowania do zawodów.
Życzymy mu dalszych osiągnięć oraz sukcesów na międzynarodowych arenach sportowych.

Jesteśmy przekonani, że jego wytrwałość i talent zaprowadzą go jeszcze dalej, a tytuł mistrza Polski to dopiero początek świetnej kariery sportowej.

W tych samych zawodach udział brało jeszcze dwóch zawodników reprezentujących PZW Okręg Zielona Góra - Nowek Marcin, który uplasował się na 12 miejscu oraz Mistrz Okręgu : Gawlik Łukasz który zajął odpowiednio 65 miejsce.